NETStudio

Systemy teleinformatyczne - IT LAN WiFi TV SAT DVB-T VOiP PPOŻ ALARMY

ITBlog

ITBlog - prowadzimy blog technologiczny związany z zagadnieniami IT.

Forum

Udostępniamy forum tematyczne związane z naszą działalnością.

Moodle

Od roku 2000 prowadzimy kursy i szkolenia IT używając platformy MOODLE.

 

Hosting + webmaster

Nasza nowa kompleksowa usługa to hosting i budowa serwisów WWW.

NETStudio systemy teleinformatyczne

intercom32 Instalujemy również systemy domofonowe oraz wideodomofonowe samodzielne jak i sprzężone z systemami KD, alarmowymi czy monitoringu CCTV.

Realizacje:

- System wideodomofonowy Vidos
- System domofonowy dla 11 pokojowego pensjonatu


bulb blue32 Oświetlenie to bardzo ważna rzecz zarówno w domu jaki firmie czy pensjonacie. Potrafi skutecznie zmienić wrażenia estetyczne odnośnie pomieszczenia. Od długiego czasu dostępne jest rewelacyjne oświetlenie LED zapewniające ogromne możliwości konfiguracji i co najważniejsze dające duże oszczędności w rachunkach za energię elektryczną. Oferujemy montaż i konfiguracje sterowania oświetleniem LED zarówno lokalnie jaki i przez internet. Sterowanie można połączyć np z systemem alarmowym zapewniając sobie elastyczną automatykę i zabezpieczenie obiektu w jednym systemie i jednej aplikacji.

Realizacje:

- oświetlenie LED pensjonatu
- oświetlenie "świąteczne" elewacji pensjonatu


Oferujemy pomoc w doborze, dostarczenie niezbędnego sprzętu, montaż, konfigurację i serwis central telefonicznych zarówno analogowych jaki cyfrowych a także systemów telefonii VoIP. W naszej ofercie znajdują się także rejestratory rozmów, serwery faksów, bramy i telefony VoIP oraz niezbędne oprogramowanie, sprzęt i rozwiązania.

Realizacje:

- Wymana uszkodzonej centrali Slican na Prima

platan prima platan proxima platan libraplatan rejestr rozmow platan telefony voip   slican1slican3g1 g2g3 g4


Logo Platan 150    Logo Slican 150    Logo Grandstream 150

Oferujemy Państwu projekt, montaż i serwis instalacji telewizji przemysłowej CCTV analogowej (aktualnie w wersji FullHD) oraz systemów IP. Jeśli posiadasz starą instalację CCTV zbudowaną na bazie kamer analogowych np CVBS to nasza oferta może Cię zainteresować. Najczęściej bez wymiany okablowania zmodernizujemy Twój system monitoringu do najnowszych kamer FullHD co zapewni krystalicznie czysty obraz o rozdzielczości 1920 x 1080 przy minimalnych opóźnieniach. Jeśli twoja infrastruktura jest bardziej rozległa może odpowiednim będzie system monitoringu IP.

W przypadku gdy nagrania musisz archiwizować przez długi czas posiadamy rozwiązania dla takiego celu jakim są macierze dyskowe czy zewnętrzne systemy składowania nagrań.

Oferujemy także instalacje CCTV bezprzewodowe i światłowodowe. 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy HIKVision.

Realizacje:

- Niewielka instalacja AHD
Rozbudowa CCTV o kamery zewnętrzne
- System monitoringu IP z zasilaniem awaryjnym
- Monitoring AHD
- CCTV i inne instalacje teletechniczne wyciągu narciarskiego
- monitoring THD firmy HikVision
- monitoring parkingu na bazie kamery darkfighter firmy HikVsion


 


hik Certified partner logow150  logo HQ 150  logo bcs 150 

Satel PERFECTA

Centrala alrmowa Satel Perfecta

To nowoczesna i do tego tania centrala alarmowa zapewniająca ekonomiczne rozwiązanie w kwestii monitoringu mieszkania w bloku, domu jednorodzinnego, małej firmy, sklepu itp. Oferuje alarm całkowicie bezprzewodowy współpracujący ze znanymi i sprawdzonymi czujkami serii MICRA. Może także zostać skonfigurowany jako alarm przewodowy i hybrydowy - wszystko w zależności od wymagań klienta. Satel PERFECTA zapewni najtańszy monitoring domu przy wysokich parametrach jakościowych. Dodatkowo alarm ten wspiera powiadamianie i sterowanie GSM za pomocą SMS lub dedykowanej i darmowej aplikacji firmy Satel na smartfony.

 

więcej informacji niebawem

Podkategorie