NETStudio

Systemy teleinformatyczne - IT LAN WiFi TV SAT DVB-T VOiP PPOŻ ALARMY

ITBlog

ITBlog - prowadzimy blog technologiczny związany z zagadnieniami IT.

Forum

Udostępniamy forum tematyczne związane z naszą działalnością.

Moodle

Od roku 2000 prowadzimy kursy i szkolenia IT używając platformy MOODLE.

 

Hosting + webmaster

Nasza nowa kompleksowa usługa to hosting i budowa serwisów WWW.

Hosting WWW

Zaistnieć w sieci!

Nasze usługi hostingowe i budowy stron WWWHosting oraz Twoja strona lub sklep w internecie. Hosting polega na utrzymywaniu serwisów i stron internetowych a także kont pocztowych, baz danych i innych powiązanych usług takich jak sklep internetowy. Firma hostingowa udostępnia klientowi miejsce na dane takie jak pliki, teksty, zdjęcia filmy i inne razem tworzące stronę internetową, czy inaczej mówiąc serwis internetowy klienta. Do zadań hostera należy także utrzymywanie domeny klienta. Domena jest przyjazną nazwą najczęściej związaną z nazwą firmy lub profilu działalności klienta i może wyglądać następująco: www.netstudio.net.pl. Nasze usługi to hosting, budowa stron WWW oraz sklepów internetowych.

Opłaty. W przypadku prezentacji swojej firmy w internecie najczęściej mamy do czynienia z czterema rodzajami opłat:

- opłata za system hostingowy (przechowywanie danych)
- opłata za domenę
- opłata za prowadzenie serwisu WWW
- opłata za pozycjonowanie

Często spotykamy się z przypadkiem, iż klient ma cztery niezależne opłaty gdyż każdą z powyższych usług kupuje u innego dostawcy. Aby zredukować koszty dobrze jest nawiązać współpracę z jednym dostawcą oferującym usługi kompleksowo tak jak nasza firma. W takim przypadku klient ma tylko jeden kontakt pod którym załatwi wszystkie niezbędne sprawy z utrzymywaniem i prowadzeniem serwisu. Dodatkowo korzystając z usługi kompleksowej można liczyć na spore zniżki za np. pozycjonowanie. Innym atutem posiadania tylko jednego dostawcy usług hostingowych (kompletnych!) jest ułatwienie wszelkich modyfikacji i zmian w serwisie czy pozycjonowaniu gdyż w takim wypadku kontaktujesz się tylko z jedną osobą, która załatwi dla Ciebie wszystkie sprawy. Upraszcza to także system opłat - tu masz tylko jedna opłatę raz na rok. W przypadku posiadania kilku dostawców, jeśli przykładowo zapomnisz opłacić w terminie swoją domenę może skończyć się to jej czasową niedostępnością a wraz z tym niedostępnością Twojego serwisu WWW. 


 

Nasza oferta:

Pakiet podstawowy:
- konto ftp czyli miejsce na serwerze na zawartość Twojego serwisu WWW
- bazę danych, która jest niezbędna do utrzymania serwisu
- darmowe konto Google AdWords oraz Google Analytics wraz z obsługą
- konto poczty elektronicznej
- 10GB przestrzeni dyskowej !
- brak limitu transferu !
- jedną domenę .pl

Wszytko to już od 15 PLN miesięcznie!

Większe możliwości ustalamy indywidualnie tak aby jak najbardziej dopasować się do wymagań klienta.

Dodatkowo możesz wykupić (korzystając ze zniżki) usługę pozycjonowania zapewniającą dobrą pozycje Twojej strony w wynikach wyszukiwania Google.