NETStudio

Systemy teleinformatyczne - IT LAN WiFi TV SAT DVB-T VOiP PPOŻ ALARMY

ITBlog

ITBlog - prowadzimy blog technologiczny związany z zagadnieniami IT.

Forum

Udostępniamy forum tematyczne związane z naszą działalnością.

Moodle

Od roku 2000 prowadzimy kursy i szkolenia IT używając platformy MOODLE.

 

Hosting + webmaster

Nasza nowa kompleksowa usługa to hosting i budowa serwisów WWW.

Serwisy WWW

Zaistnieć w sieci!

Nasze usługi budowy serwisów WWWBudowa i prowadzenie serwisu WWW. Na zlecenie klienta tworzymy nowy lub modyfikujemy aktualny serwis WWW, którym możemy się zająć kompleksowo świadcząc takie usługi jak tworzenie samego serwisu, obsługa wpisów, realizacja transmisji video (polecamy nasze usługi monitoringu i web-streamingu), transfer i utrzymywanie domen, obsługa konta reklam Google Adwords, obsługa analizy statystycznej Google Analytics. 

Google AnalyticsGoogle Analytics to rewelacyjne ale też i skomplikowane narzędzie pozwalające w bardzo dokładny sposób śledzić zachowania odwiedzających naszą witrynę, dzięki czemu można z dużą precyzją dostrajać pozycjonowanie i słowa kluczowe oraz celnie modernizować nasz serwis taka by dopasować go jak najlepiej do wymagań naszych klientów aktualnych ale też i potencjalnych.
Google Adwords to kolejne doskonałe narzędzie Google pozwalające tworzyć tzw. kampanie reklamowe całkowicie spersonalizowane i ustawione tematycznie pod naszą witrynę. Dzięki takim kampaniom można dotrzeć do jeszcze większej rzeszy klientów a tym samym zapewnić sobie znacznie szerszy obszar naszych reklam. Co najważniejsze reklamy można aktywować i zatrzymywać w dowolnych momentach co pozwoli na reklamy związane z Państwa ofertami sezonowymi. Reklamy wyświetlane są na pierwszej stronie Google w atrakcyjny sposób przyciągający wzrok.

Poniżej przykładowy widok statystyk Google Analytics.

Przykładowy widok okna panelu informacyjnego Google Analitycs Przykładowy widok okna panelu informacyjnego Google Analitycs Przykładowy widok okna panelu statystyk Google Analitycs  

 

Przenoszenie serwisów (stron). Przenoszenie serwisu WWW z jednego systemu do innego nie jest operacją prostą i najlepiej powierzyć to zadanie firmie zajmującej się takimi tematami. Ale po co przenosić skoro działa? Głównym powodem może być opłata jaką ponosi właściciel strony (całego serwisu WWW) za jej utrzymywanie na serwerach hostingowych (nie mylić z obsługą strony czyli jej modyfikacją co często robi ktoś inny). Jeśli chcesz obniżyć koszty utrzymania swojego serwisu WWW zapoznaj się z naszą ofertą - może będzie taniej! Zaczynamy już od 15 PLN miesięcznie! Zajmiemy się wszystkim: przeniesieniem zawartości Twojego serwisu, transferem domeny, ewentualnymi modyfikacjami itd. Transfer serwisu jest bezpieczny i dla nas bezproblemowy najczęściej realizowany w ciągu kilku godzin. Podczas transferu Twoja strona jest cały czas dostępna i nie ma żądnych przerw! Po transferze jest dostępna pod tym samym adresem (chyba że zechcesz inaczej) tak więc Twoi klienci mają do niej stały dostęp. Zapraszamy do przenoszenia serwisów WWW do naszego systemu hostingowego.

Fotografia. Wykonujemy i obrabiamy fotografie cyfrowe i analogowe na profesjonalnym sprzęcie. Próbki naszych zdjęć znajdziesz w serwisie digart. Jeśli posiadasz zdjęcia w postaci analogowej na kliszy negatywu czy już wywołane na zwykłym papierze lub masz slajdy - zeskanujemy, obrobimy tak aby przywrócić im dawny blask a następnie umieścimy w Twoim serwisie WWW.

Streaming.  Aby podnieść atrakcyjność swojej strony możesz pokusić się o instalację kamery i transmisję obrazu do swojej strony. Jak zwykle podchodzimy do sprawy kompleksowo oferując usługę montażu kamery i całego niezbędnego osprzętu oraz konfigurację transmisji obrazu z Twojego miejsca do strony WWW. Nasze aktualne kamery znajdziesz w dziele Usługi / Monitoring.

 

Nasza oferta:

Pakiet podstawowy:
- konto ftp czyli miejsce na serwerze na zawartość Twojego serwisu WWW
- bazę danych, która jest niezbędna do utrzymania serwisu
- darmowe konto Google AdWords oraz Google Analytics wraz z obsługą
- konto poczty elektronicznej
- 10GB przestrzeni dyskowej !
- brak limitu transferu !
- jedną domenę .pl

Wszytko to już od 15 PLN miesięcznie!

Większe możliwości ustalamy indywidualnie tak aby jak najbardziej dopasować się do wymagań klienta.

Dodatkowo możesz wykupić (korzystając ze zniżki) usługę pozycjonowania zapewniającą dobrą pozycje Twojej strony w wynikach wyszukiwania Google.

 

 Przykładowe realizacje