NETStudio

Systemy teleinformatyczne - IT LAN WiFi TV SAT DVB-T VOiP PPOŻ ALARMY

ITBlog

ITBlog - prowadzimy blog technologiczny związany z zagadnieniami IT.

Forum

Udostępniamy forum tematyczne związane z naszą działalnością.

Moodle

Od roku 2000 prowadzimy kursy i szkolenia IT używając platformy MOODLE.

 

Hosting + webmaster

Nasza nowa kompleksowa usługa to hosting i budowa serwisów WWW.

BMS - Inteligentna Automatyka

BMS - System Zarządzania Budynkiem (ang. Building Management System) to ogólne pojęcie inteligentnej automatyki zarządzającej różnymi podsystemami jakie mogą znajdować się w dowolnych budynkach takich jak domy, hotele, zakłady pracy, sklepy, biura itd. Często pojęcie jest synonimem inteligentnego budynku zawierającego różne instalacje elektryczne i teletechniczne sterowane cyfrowo za pomocą automatyki i oprogramowania.

Inteligentną instalacją mogą być: ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja, kontrola dostępu, alarmy, ppoż., sieci logiczne (LAN WiFi, GSM, Dect) oraz inne instalacje reagujące na zmiany otoczenia, wymagania użytkowników, warunki atmosferyczne czy panujące wewnątrz i najczęściej sterwoane za pomocą oprogramowania, posiadające własne procesory, pamięci i logikę działań. 

Nasza oferta obejmuje różne elementy BMS jakie mogą mieć zastosowanie w domach jedno i wielorodzinnych, pensjonatach, hotelach itp. To wszystko po to, aby ułatwić obsługę urządzeń, uprzyjemnić pobyt gościom, podnieść komfort mieszkania i przebywania w domu, pracy, biurze itp.

Kolejnym zastosowaniem instalacji BMS jest zdalne sterowanie i monitoring. Jeśli posiadasz dom np. w górach, do którego przyjeżdżasz od czasu do czasu to warto zainwestować w taką instalacje i mieć możliwość monitorowania stanu budynki a nawet każdego pomieszczenia oraz możliwość sterowania ogrzewaniem, oświetleniem, roletami, podlewaniem roślinności i w sumie co tylko jeszcze wymyślisz :)

Rozwiązania jakie posiadamy w ofercie przydadzą się także właścicielom pensjonatów i hoteli. Oferujemy kompleksowe sterowanie procesem rezerwacji miejsc, dostępu do budynku i pokoi gościnnych, ogrzewaniem ze szczegółowym podziałam na pokoje, łazienki i strefy, klimatyzacją, monitoringiem, alarmami, systemami ppoż., oddymiającymi, odmrażaniem rynien i innymi jakie możesz posiadać w swoim budynku. To wszystko pozwala obniżyć koszty obsługi (np bezobsługowa recepcja), alarmy i czujniki, zdalne sterowanie ogrzewaniem itp.

 

Realizacje:

- Sterowanie bramą przesuwną
- Zasilanie i zdalny odczyt zużycia energii dla małej kopalni kryptowalut
- Naprawa kontrolerów windy
- System naśnieżania TechnoAlpin
- System hotelowy Bezobsługowa recepcja


 


 

Home Usługi Inteligentna automatyka