NETStudio

Systemy teleinformatyczne - IT LAN WiFi TV SAT DVB-T VOiP PPOŻ ALARMY

ITBlog

ITBlog - prowadzimy blog technologiczny związany z zagadnieniami IT.

Forum

Udostępniamy forum tematyczne związane z naszą działalnością.

Moodle

Od roku 2000 prowadzimy kursy i szkolenia IT używając platformy MOODLE.

 

Hosting + webmaster

Nasza nowa kompleksowa usługa to hosting i budowa serwisów WWW.

Outsourcing

Po co zajmować się IT gdy można powierzyć temat specjalistom?

 

Nasze usługi outsourcingu Outsourcing czyli w wolnym tłumaczeniu korzystanie z zewnętrznych zasobów. W tym przypadku z zasobów naszej wiedzy i doświadczenia w branży IT. Biznes powinien skupić się na zarabianiu a wszelkie zagadnienia techniczne związane z wykorzystywaną infrastrukturą IT może powierzyć w ręce specjalistów.

Proponujemy skorzystać z naszej firmy jako opiekuna Państwa infrastruktury IT. Zakres naszego działania to projektowanie, budowa, modernizacja i obsługa sieci komputerowych (kablowych i radiowych), pomoc i doradztwo techniczne w zakresie teleinformatyki, zastosowanie wirtualizacji w celu zmniejszenia kosztów TCO, serwery plików czyli pamięci masowe, archiwizacja danych, hosting serwisów www, poczty oraz baz danych i pozycjonowanie stron, zasilanie awaryjne (stało i zmiennoprądowe), telefonia VoIP, monitoring CCTV, instalacje DVB-T, systemy alarmowe i przeciw pożarowe oraz inne tematy związane z branżą IT oraz automatyką. Nasze kwalifikacje potwierdzają ukończone szkolenia i certyfikaty branżowe oraz wieloletnie doświadczenie praktyczne a także referencje naszych klientów.

Outsourcing to względnie tania metoda utrzymania i obsługi infrastruktury IT gdyż nie wymaga zatrudniania pracowników oraz kosztów jakie się z tym wiążą takich jak pensja, szkolenia, stanowisko pracy, oprogramowanie i licencje czy narzędzia. Outsourcing to obniżenie kosztów obsługi firmy przy zachowaniu jakości usług a nawet jej podniesienie ze względu na specjalizację firmy czy osób świadczących usługi.