NETStudio

Systemy teleinformatyczne - IT LAN WiFi TV SAT DVB-T VOiP PPOŻ ALARMY

ITBlog

ITBlog - prowadzimy blog technologiczny związany z zagadnieniami IT.

Forum

Udostępniamy forum tematyczne związane z naszą działalnością.

Moodle

Od roku 2000 prowadzimy kursy i szkolenia IT używając platformy MOODLE.

 

Hosting + webmaster

Nasza nowa kompleksowa usługa to hosting i budowa serwisów WWW.

Sieci bezprzewodowe

Sieci bezprzewodowe WiFi Sieci bezprzewodowe, WiFi, DECT, GSM, radiolinie 

Oferujemy projekt i montaż a następnie serwis domowej, biurowej, hotelowej czy szkolnej sieci bezprzewodowej. Jak wiadomo dostęp do internetu dla wielu z nas to już konieczność. Aby zapewnić łatwy sposób korzystania z Internetu najlepszym rozwiązaniem, zazwyczaj jest bezprzewodowa sieć WiFi. Elementy takiej sieci to właściwe zasilanie, urządzenia radiowe o odpowiednich parametrach, poprawny zasięg co w głównej mierze zelży od miejsca instalacji, oraz kwestie IT takie jak zabezpieczenia sieciowe czy właściwy podział pasma. Ta ostatnia kwestia jest niezwykle ważna gdy z internetu jednocześnie ma korzystać więcej niż kilka klientów, co często ma miejsce w hotelach i pensjonatach. Kiedy sieć nie zapewnia tej funkcjonalności może zdarzyć się (i często zdarza się), że jeden klient zajmie prawie całe dostępne pasmo tym samym uniemożliwiając korzystanie z internetu pozostałym osobom. Aby zapobiec takiej sytuacji instalujemy odpowiednie urządzenia zarządzające pasmem w taki sposób, aby każdy miał płynny dostęp do internetu.

Logo standardu ABGNACSieci wykonujemy w standardach aktualnie używanych przez urządzenia klienckie czyli A, B, G, N, AC co zapewnia pełną kompatybilność. Preferowany sprzęt aktywny  jaki stosujemy w budowanych przez nas sieciach to urządzenia firmy MikroTik, Ubiquity, Cisco, ewentualnie TP-Link, NetGear. Jest to stabilny, wydajny i sprawdzony sprzęt jaki stosowaliśmy przez dwanaście lat bycia dostawcą internetu.

W naszej konfiguracji znajdą Państwo podział pasma, ścianę ogniową (firewall) zabezpieczającą ruch sieciowy, serwery adresacji automatycznej (DHCP), integracje z innymi systemami takimi jak monitoring, alarmy, ppoż., systemy hotelowe, telefonia VoIP i inne.

Nasza oferta jest ofertą kompleksową: od oględzin miejsc instalacji co jest bardzo ważne przy prawidłowym rozplanowaniu sieci bezprzewodowej, przez projekt , budowę, pomiary i właściwą konfigurację wszystkich elementów. Oględziny i pomiary wykonujemy gratis!

W naszej ofercie posiadamy estetyczne i wydajne urządzenia radiowe montowane na ścianach (wewnętrzne i zewnętrzne) oraz urządzenia biurkowe spełniające wiele funkcji takich jak: router WiFi, switch, router GSM, niewielki serwer plików, firewall oraz wiele innych często wykorzystywanych w pracy i rozrywce. Poniżej przedstawiamy oferowane urządzenia. Oferujemy także urządzenia i instalacje zewnętrzne odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

Każda instalacja objęta jest gwarancją i serwisem.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty sieci WiFi wewnętrznych i zewnętrznych a także mostów radiowych.

MikroTik Logo   UBNT Logo   RouterBoard Logo   SIKLU Logo   SIAE Logo   NETGEAR Logo   TP-Link Logo  Edimax Logo

   

Home Usługi Sieci bezprzewodowe