NETStudio

Systemy teleinformatyczne - IT LAN WiFi TV SAT DVB-T VOiP PPOŻ ALARMY

ITBlog

ITBlog - prowadzimy blog technologiczny związany z zagadnieniami IT.

Forum

Udostępniamy forum tematyczne związane z naszą działalnością.

Moodle

Od roku 2000 prowadzimy kursy i szkolenia IT używając platformy MOODLE.

 

Hosting + webmaster

Nasza nowa kompleksowa usługa to hosting i budowa serwisów WWW.

Satel Versa i Integra

Centrale alarmowe Integra i Versa

Te linie central to nowoczesne systemy alarmowe, umożliwiają budowę dużych i zaawansowanych instalacji wraz z możliwością sterowania automatyką domową taką jak oświetlenie, ogrzewanie, rolety, bramy itp. Są to systemy w pełni hybrydowe oferujące instalacje przewodowe i bezprzewodowe.

 

INTEGRA 128 WRL VERSA IP

Każda z tych central może być obsługiwana za pomocą manipulatora (jak mówią niektórzy klawiatury) wybranego z szerokiej gamy oferowanych przewodowych i bezprzewodowych oraz pilotów.

INT KLFR SSW INT SZK GR INT TSH WSW VERSA LCD GR VERSA LCDM WRL VERSA LED BL RXH 1K

Oferowane centrale wspierają wiele urządzeń wejściowych i wyjściowych takich jak czujki, sygnalizatory, sterowniki, modułu rozszerzeń.

INT ORS INT ADR INT AV INT FI INT O 

Dostępne są sygnalizatory wewnętrzne jak i zewnętrzne, przewodowe i bezprzewodowe w różnych wariantach wyglądu i kolorów.

SPL 2010 R SP 6500 RSP 4004 RSOW 300 R

Centrale obsługują powiadamianie o zdarzeniach za pomocą komunikatów głosowych (centrala dzwoni na telefon) czy wiadomości SMS a także dedykowanego oprogramowania na komputery jak i smartfony.

GSM 4 PS GSM LT 1INTEGRA CONTROLINTEGRA CONTROL!4VERSA CONTROLVERSA CONTROL!4

 Oferowane rozwiązania dobre są jako alarm rzewodowy jak i przewodowy do domu, sklepu i firmy dużej  małej dzieki skalowalności i elastycznosci. Moduły komunikacyjne umożliwiają powiadamianie po sieci GSM o wszystkim co dzieje się w takiej instalacji.